Bezpieczeństwo i zdrowy styl życia - Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Szkola
Idź do spisu treści

Menu główne

Bezpieczeństwo i zdrowy styl życia

GALERIA > 2017/18

Bezpieczeństwo i zdrowy styl życia.

Jesteśmy szkołą, w której realizuje się programy profilaktyczne związane z bezpieczeństwem, zdrowiem każdego członka naszej społeczności szkolnej.
Bezpieczeństwo w szkole – uczniów, kadry nauczycielskiej i innych pracowników - stanowi kluczowe zadanie szkoły, a  kształtowanie właściwych postaw uczniów wobec zagrożeń cywilizacyjnych  zdobywanie wiedzy na ich temat i uświadamianie  skutków należy do priorytetowych zadań naszej szkoły.
Uczniowie poszczególnych klas realizują program - Trzymaj formę, , Nie pal przy mnie proszę,  Czyste powietrze wokół nas, Bezpieczna droga, Narkotyki, dopalacze nie tędy droga. Programy realizowane są przy współpracy instytucji państwowych, których  przedstawiciele  prowadzą warsztaty, prelekcje, pogadanki .
22 lutego 2018r.
odbyło się  w naszej szkole spotkanie uczniów wszystkich klas z panią  Anną Oziemkiewicz  przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidologicznej        w Płońsku. Uczniowie klas I – IV  uczestniczyli w prelekcji na temat: „ Zdrowy styl życia” , natomiast uczniowie starsi z  klas V-VII wysłuchali i obejrzeli prezentację multimedialną na temat: „ Dopalacze , narkotyki - nie biorę”.

Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na umieszczenie tego typu plików cookie na Swoim urządzeniu. W każdym momencie można usunąć pliki z komputera.

Statystyki zbiorcze na stronę

Osoba wprowadzająca: ...

Ostatnia aktualizacja 2019-09-11

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego