Debata - Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Szkola
Idź do spisu treści

Menu główne

Debata

GALERIA > 2017/18

    Dnia 20 marca 2018 r. odbyła się debata pod hasłem „Narkotyki dopalacze jak się przed nimi bronić” w ramach kampanii Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Policji „Narkotyki, dopalacze nie tędy droga”. W spotkaniu czynnie brali udział uczniowie klasy VI i VII, natomiast obserwatorami byli uczniowie klasy V, przygotowali się do niej pod okiem swoich wychowawców. Efektem ich pracy były plakaty oraz prezentacje multimedialne, z których najlepsza została zaprezentowana jako wstęp do spotkani. Wśród zaproszonych gości byli:
p. Jaros
ław Chyliński – dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Płońsku, p. Anna Ozimkiewicz i p. Ewa Wojnarowska – przedstawicielki SANEPIDU w Płońsku, p. Daniel Kania z Gminnej Komisji Rozwiązywani Problemów Alkoholowych, asp. szt. Andrzej Rzewiński,  st. sierż. Paweł Brzeziński, sierż. sztab. Monika Drzewaszewska, st. asp. Daniel Kania – przedstawiciele Policji Powiatowej w Płońsku.
Uczniowie dyskutowali o przyczynach si
ęgania po środki odurzające przez młodzież, w tej kwestii głos zabrał pan Jarosław Chyliński dyrektor Poradni, natomiast przedstawicielki SANEPIDU wypowiedziały się min. na temat tzw. „odwyku”. O odpowiedzialności karnej usłyszeliśmy od przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji, natomiast pan Daniel Kania jako przedstawiciel GKRPA podał kilka faktów jak sytuacja wygląda na naszym terenie i czy ktoś się z takim problemem do Komisji zgłosił. Uczniowie brali aktywny udział w debacie i zadawali  mnóstwo ciekawych pytań.


Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na umieszczenie tego typu plików cookie na Swoim urządzeniu. W każdym momencie można usunąć pliki z komputera.

Statystyki zbiorcze na stronę

Osoba wprowadzająca: ...

Ostatnia aktualizacja 2019-09-11

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego