Przedszkole - Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Szkola
Idź do spisu treści

Menu główne

Przedszkole

GALERIA > 2017/18

    W dniu 8 maja 2018 roku odbył się  "Dzień otwarty" w oddziale przedszkolnym mieszczącym się w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Kamienicy. Wszystkich przybyłych powitała pani dyrektor Zofia Daniszewska.
     Goście obejrzeli  część artystyczną w wykonaniu 5 i 6 - latków. Rodzice otrzymali foldery z ofertą edukacyjną naszej placówki.
   Po części ogólnej dzieci i rodzice pod opieką przyszłego wychowawcy mieli okazję zwiedzić szkołę. kolejną atrakcją była możliwość spędzenia czasu w sali 6- latków i na placu zabaw. Dzieci zaangażowały się w proponowane atrakcje , a ich dopełnieniem była słodka niespodzianka oraz drobne upominki.
    Mamy nadzieję, że "Dzień otwarty" przyczynił się do oswojenia z nowym miejscem,  a nasi nowi uczniowie we wrześniu bez obaw i z uśmiechem przekroczą próg naszej szkoły.

Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na umieszczenie tego typu plików cookie na Swoim urządzeniu. W każdym momencie można usunąć pliki z komputera.

Statystyki zbiorcze na stronę

Osoba wprowadzająca: ...

Ostatnia aktualizacja 2019-09-11

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego