Sport - Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Szkola
Idź do spisu treści

Menu główne

Sport

UCZNIOWIERok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2018/2019

  • W dniu 20. 09.2018r. odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej dla chłopców z klas IV -VI. Uczniowie z naszej szkoły zajęli 2 miejsce i awansowali do ćwierćfinału.

  • W dnu 21.09.2018r. chłopcy z klasy VIII uczestniczyli w zawodach sportowych w piłkę nożną. Nasi uczniowie zajęli 4 miejsce i nie awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

  • W dniu 2.10.2018r. odbył się ćwierćfinał w piłce nożnej dla klas IV - VI. Nasi uczniowie zajęli 3 miejsce i niestety nie uzyskali awansu do finału.

  • W dniu 12.10.2018r. nasi uczniowie wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych, które zakończyły się wieloma sukcesami.  Między innymi uczeń klasy VB - Bartosz Kowalik zajął 1 miejsce, a Weronika Konwerska zajęła 2 miejsce. GALERIA

  • W dniu 12.12.2018r. nasi uczniowie uczestniczyli w zawodach powiatowych w  drużynowym tenisie stołowym. Dziewczęta w składzie: Małgorzata Wesołowska, Barbara Fedorowycz, Aleksandra Stangreciak zajęły 3 mijesce. Natomiast chłopcy w składzie Piotr Maik, Jakub Milewski, Krystian Jasiorski zajęli 2 miejce i awansowali na kolejny etap rozgrywek. Na rejonowym etapie rozgrywek chłopcy zajęli 2 miejsce i awansowali na mazowieckie igrzyska młodzieży szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Życzymy dalszych sukcesów.
  • W dniu 22 lutego 2019r. w Szkole Podstawowej w Szczytnie dbył się turniej o mistrzostwo gminy Załuski w tenisie stołowym uczniów szkół podstawowych. W kategori dziewcząt kl. V-VI Małgorzota Wesołowska zajęła 1 miejsca, a Barabra Fedorowycz 3 miejsce. Natomiast w tej samej kategori wiekowej wśród chłopców 1 miejsce zajął Jakub Milewski, a 2 miejsce Piotr Maik. W całej klasyfikacji SP w Kamienicy zajęła 2 miejsce. GALERIA
  • W dniu 29 marca 2019r. przedstawicielki klas V-VII uczestniczyły w Gminnych Zawodach w Ringo. Uczennice w obu kategoriach wiekowych zajęły 4 miejsce. GALERIA


Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na umieszczenie tego typu plików cookie na Swoim urządzeniu. W każdym momencie można usunąć pliki z komputera.

Statystyki zbiorcze na stronę

Osoba wprowadzająca: ...

Ostatnia aktualizacja 2019-09-11

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego