Spotkanie z policją - Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Szkola
Idź do spisu treści

Menu główne

Spotkanie z policją

GALERIA > 2017/18


1 lutego 2018r. w naszej szkole  w ramach prowadzonej od października kampanii profilaktycznej  Mazowieckiego Kuratora Oświaty i  Komendanta Wojewódzkiej  Policji z siedzibą                 w Radomiu skierowanej  do uczniów wszystkich typów szkół, rodziców i nauczycieli -  odbyło się spotkanie funkcjonariuszy policji z posterunku gminnego z rodzicami i nauczycielami. Hasłem prowadzonej kampanii jest stwierdzenie: „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”
Podczas spotkania rodzice i nauczyciele mieli okazję zapoznać się z zawartością tzw. walizeczki profilaktycznej. Zawierała ona przedmioty codziennego użytku wykorzystywane do ukrywania , porcjowania i przenoszenia narkotyków i innych substancji  uzależniających. Wiedzę na temat narkotyków i dopalaczy przekazał pan Robert Reszczyński.
W ramach akcji szkoła podejmuje następujące działania profilaktyczne:
Przeprowadziła konkurs pod hasłem” Prawdziwie wolni , bo wolni od  uzależnień” i przygotowała gazetki na ten temat oraz   wystawę prac konkursowych.
Przeprowadzono na godzinach do dyspozycji wychowawcy pogadanki na ten temat.
Zostanie zorganizowana w marcu debata uczniów z udziałem przedstawicieli różnych instytucji  prowadzących działalność profilaktyczną na temat uzależnień i ich zapobieganiu.
Odbędzie się konkurs  multimedialny na powyższy tematTa strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na umieszczenie tego typu plików cookie na Swoim urządzeniu. W każdym momencie można usunąć pliki z komputera.

Statystyki zbiorcze na stronę

Osoba wprowadzająca: ...

Ostatnia aktualizacja 2019-09-11

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego